Słyszeliście kiedyś o OSCE? A może braliście udział w poprzednich edycjach? Jeśli tak, to zapewne nie trzeba Was dłużej przekonywać i można od razu zaprosić do rejestracji. A jeśli jeszcze nie jesteście Oskowiczami, może pora to zmienić? Wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą akustyką gorąco zapraszamy na 6. Ogólnopolską Studencką Konferencją Akustyków OSKA 2019, która będzie świetną okazją do podzielenia się wynikami badań z różnych dziedzin akustyki oraz nawiązania nowych znajomości naukowych i branżowych.

Tegoroczna OSKA odbędzie się w dniach 7-9 marca 2019 w Centrum Kongresowym Targi Kielce i będzie połączona z odbywającymi się tam targami muzycznymi Digital Stage Europe.

W ramach konferencji okazją do zaprezentowania wyników badań będą tradycyjne sesje referatowe i plakatowe, jak co roku połączone z konkursami na najlepszy referat i najlepszy plakat; planujemy też publikację pokonferencyjnej monografii. Ponadto w tym roku po raz pierwszy organizowany jest Konkurs Nagraniowy OSKArec – będzie to znakomita szansa do zaprezentowania swojej twórczości dźwiękowej szerszej publiczności. Po szczegółowe informacje dotyczące wszystkich konkursów odsyłamy tutaj.

Opłata konferencyjna wynosi 100 zł dla wszystkich (słuchaczy i prelegentów). Po więcej informacji zapraszamy do zakładki “Opłaty”

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu .

Komitet Organizacyjny OSKA 2019