Nocleg

Co roku przed konferencją przychodzi taki moment, kiedy trzeba poważnie przysiąść, przejrzeć wszystkie oferty i zastanowić się nad wyborem miejsca noclegowego. Gdzie jest najtaniej? Gdzie jest najbliżej? Gdzie zmieścimy się z całą paczką znajomych? I przede wszystkim… gdzie są jeszcze wolne miejsca?! 🙂

Ponieważ 6 edycja OSKI niesie ze sobą kilka ciekawych zmian i usprawnień oraz ponieważ w tym roku po raz pierwszy odwiedzimy Kielce, postanowiliśmy przygotować dla uczestników konferencji specjalną ofertę:
Na czas trwania konferencji zostały zarezerwowane miejsca w ośrodku wypoczynkowym w Kaczynie pod Kielcami.

Do dyspozycji uczestnicy mają ok. 120 miejsc noclegowych, z czego większość w murowanych domkach całorocznych, w pokojach 3-4 osobowych. Organizatorzy zapewniają dostępność ośrodka, jednak potwierdzenia rezerwacji i opłaty noclegów muszą zostać dokonane indywidualnie. Cena za jeden nocleg ze śniadaniem dla uczestników konferencji wynosi 50 zł i nie zawiera się w opłacie konferencyjnej. Ze względu na położenie (ok. 20 km od miejsca konferencji) przewidziany jest bezpłatny transport autokarem pomiędzy ośrodkiem i miejscem konferencji. Kursy będą odbywać kilka razy w ciągu dnia w obie strony. Galeria oraz szczegóły odnośnie ośrodka dostępne są na stronie kaczyn.pl.